Iskolánk diákönkormányzat képviselőit szeptemberben osztályonként szavazzák meg a gyerekek bizalmuk jeléül.

A DÖK-gyűléseket, minden nagyobb rendezvényünk előtt tartjuk A feladatokat elosztjuk egymás között. Így a gyerekek a szervezésben és a lebonyolításban is szerepet kapnak. Ötleteiket, meglátásaikat hozzátehetik az iskolai rendezvényekhez. Iskolánk éves programjának kialakításában is közreműködünk.

A továbbiakban segítünk az adventi készülődésben és az ünnepi műsorok szervezésében.

Farsangi bálunkat február hónapban tartjuk. Ekkor a Szülői Munkaközösség segítségét is igénybe vesszük.

A márciusi Arany-nap programjának szervezéséből és lebonyolításából is aktívan kivesszük részünket.

A tavaszi hónapokban szoktuk megrendezni a papírgyűjtést, melynek bevételét az iskolai rendezvényekre fordítjuk közös megegyezéssel.

A tanév utolsó programja a májusi gyermeknap. Nagy örömmel és várakozással tölt el bennünket. Igyekszünk a gyerekek segítségével és ötleteivel együtt izgalmas, tartalmas programot kialakítani.

Az év végén tartandó utolsó gyűlésünkön összefoglaljuk mit terveztünk meg az év elején, és ebből mi valósult meg. Ekkor a tapasztalatokat is összegezzük.