TANULÓI NÉVSOR OSZTÁLYONKÉNT

2018/2019-es tanév

 

Osztály: 1. a (210. terem)

Osztályfőnök: Bakos Zoltánné

 

1. Góman József István

2. Korpádi Roland

3. Kovács Szilárd

4. Kovács Viktória

5. Lakatos Brigitta Jázmin

6. Lakatos Rikárdó

7. Pejkó Károly

8. Rákosfalvi Béla Bálint

9. Sárközi András Brendon

10. Sárközi Dzsúlió

11. Sipos Nikolasz

12. Sztojka István Fernandó

13. Sztojka Lorenzó Zoltán

14. Sztojka Ramóna Amanda

15. Sztojka Renátó Brendon

16. Tóth Erika Ramóna

 

 

Osztály: 2. a (208. terem)

Osztályfőnök: Edöcsényné Olajos Márta

Osztálytanító: Misznéderné Mikó Zsuzsanna

 

1. Farkas Mercédesz Aranka

2. Farkas Pál

3. Karsai Vivien Viktória

4. Kovács Richárd

5. Makula Ádám Krisztián

6. Németh Ketrin

7. Németh Richárd

8. Sárközi Tibor Dominik

9. Szilágyi Viktor Erik

10. Sztojka Jázmin Mirella

11. Sztojka József Lorenzó

12. Sztojka Zoltán István

13. Tóth Ákos Tibor

14. Vigh Bendegúz Milán

 

 

Osztály: 3. a (211. terem)

Osztályfőnök: Bodnár Bernadette

Osztálytanító: Szabóné Juhász Ágota

 

1. Burai Tifani

2. Burai Zsolt

3. Dósa Barbara

4. Dósa Levente

5. Fehér Nikolett Jázmin

6. Góman Natália

7. Horváth Ibolya Szilvia

8. Kolompár Jázmin

9. Kolompár Kasszandra Magdolna

10. Kolompár Zoltán

11. Korpádi Barbara

12. Kovács Jázmin Georgina

13. Kovács Szabolcs

14. Németh Amanda Erzsébet

15. Németh Attila

16. Németh Kevin László

17. Prommer Viktória

18. Sárközi Vanessza

19. Sztojka Angelina Lorina

20. Sztojka József Kevin

21. Sztojka Zsolt

22. Turcsán Krisztián

23. Vörös István

 

 

Osztály: 4. a (201. terem)

Osztályfőnök: Baranyáné Bezeczki Szilvia

Osztálytanító: Reményi Mária

 

1. Góman Kevin Gusztáv

2. Góman Vanessza Jázmin

3. Halkai Ádám Szilveszter

4. Horváth László

5. Kovács Bence

6. Németh Dániel

7. Németh Mercédesz

8. Németh Márk Ferenc

9. Preska Viktória

10. Prska Sándor

11. Sárközi András

12. Sárközi Veronika Erzsébet

13. Sztojka Ibolya Miléna

14. Sztojka Paulina Mária

15. Tóth Katica Nikolett

16. Turcsán István

17. Varga Dorina Lívia

 

 

 

Osztály: 5. a (104. terem)

Osztályfőnök: Faragó Katalin

 

1. Csatlós Félix

2. Dudu Szabolcs

3. Giliga Szabolcs Attila

4. Góman Dzsenáró Zoltán

5. Góman Tamás Leonárdó

6. Hajdu Angéla

7. Helembai Imre János

8. Kolompár Sándor

9. Lakatos Erik

10. Lakatos Katrin

11. László Csanád

12. Meszes Rikárdó

13. Németh János

14. Németh Johanna

15. Németh Krisztina Borbála

16. Rafael Gabriella Virág

17. Sárközi Veronika Katrin

18. Szabó Kevin

19. Sztojka Ilona Eszmeralda

20. Sztojka István

21. Varga Dorián Dominik

22. Varga Nikolett Dzsenifer

23. Vigh Csenge Evelin

 

 

Osztály: 6. a (108. terem)

Osztályfőnök: Pongrácz János

 

1. Ágoston Bianka

2. Burai Dzsesszika

3. Góman Krisztina Mercédesz

4. Horváth Jolán

5. Kolompár Debóra

6. Lakatos József

7. Lakatos Kevin

8. Németh Angelina Miranda

9. Németh Bianka Borbála

10. Németh Roland Márk

11. Németh Tímea

12. Pusztai Alexandra

13. Sárközi János

14. Sztojka Krisztina Evelin

15. Sztojka Ronaldó László

 

 

Osztály: 7. a (109. terem)

Osztályfőnök: Fejéregyházi Tímea

 

1. Fodor Bence

2. Gönczi Máté

3. Kiss Áron Miklós

4. Lakatos Kálmán

5. Lakatos Zoltán

6. Lengyel Vivien

7. Németh Julianna Mercédesz

8. Német Regina

9. Németh Dávid

10. Németh Mária

11. Preska Rudolf Károly

12. Szikszai Ferenc

13. Sztojka Jószef

14. Sztojka Kevin

15. Sztojka Lajos

16. Turcsán Dzsessika

17. Varga Viktória Szilvia

 

 

Osztály: 8.a (103. terem)

Osztályfőnök: Géricz Ágnes

 

1. Boros Denissza

2. Hollósi Ervin

3. Horváth Angéla

4. Horváth Rikárdó

5. Kandi Vivien

6. Kolompár Krisztián Sámuel

7. Kurali Dzsenifer

8. Kurali Patrik

9. László Benjámin Gyula

10. Németh Krisztina Paula

11. Németh László Tamás

12. Rafael Lionel

13. Rafael Melani

14. Sárközi Veronika

15. Szepesi Tamás

16. Szomorú Patrik

17. Sztojka Erik

18. Sztojka Melinda Vivien

19. Sztojka Georgina

20. Urbán Debóra